Fitnescentrum VIX je majetkom spoločnosti VIX spol., s r. o.. Charakteristickým znakom tohto športového zariadenia je klimatizované prostredie, ktoré zaručuje príjemný pocit počas Vašich cvičebných aktivít.

V zariadení máme nainštalované posilňovacie stroje firmy Grünsport. K svojej príprave ich pravidelne využívajú aj reprezentanti vrchového športu (kulturisti, futbalisti, hokejisti, cyklisti ap.) Všetky prístroje rešpektujú kineziologické, antropomotorické, medicínske i biomechanické charakteristiky, vhodné aj pre individuálne rehabilitačné programy. V aeróbnej sekcii dominuje značka Technogym - reprezentujúca špičku kardioprístrojov. Klientom poskytuje možnosť kontrolovaného budovania svojej výkonnosti na bežiacich pásoch, steproch, stacionárnych bicykloch a iných.

Odborné konzultácie pre všetkých klientov bez rozdielu veku, či výkonnosti sú v našom zariadení samozrejmosťou. V spolupráci s osobnými trénermi Vám zhotovíme tréningové, dietetické plány, ktoré vychádzajú z Vašich individuálnych daností a požiadaviek.

Špecifickým prínosom nášho zariadenia je ponuka tzv. kardioprogramu. V spolupráci s kardiológom ho zostavujeme primárne pre rekonvalescentov s kardiovaskulárnymi komplikáciami a inými civilizačnými ochoreniami.

Súčasťou dlhodobého plánu je rozšírenie cvičebnej plochy (má viac ako 300 m2 + tri šatne).